2120 Etsning
motiv från Paris, 20x37
Såld: 100 kr
Såldes den 23 maj 2016 -
2337 Färgetsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
4015 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 december 2012
7555 Etsning
Motiv från Paris, 23x26
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2012 -
7362 Färgetsning
Tavik Frantisek Simon, Motiv från Paris, 30x33
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 augusti 2011 -
6007 Etsning
Signerad R Lonain, Motiv från Paris, 102/200, 59x74
Såld: 300 kr
Såldes den 7 mars 2011
5272 Färgetsning
Signerad -81, Motiv från Paris, 3/55, 14x19
Såld: 150 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
3471 Etsning
Motiv från Paris, 13x19
Såld: 200 kr
Såldes den 7 april 2003 -
4033 ETSNINGAR
6 st, färg, Motiv från Paris
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2001